18.11.2017 Dzień skupienia ze św. Tereską

Temat: „Uznanie swojej małości. Wszystkiego nie zrobię sam”.

Wszystkich szukających czasu i miejsca na Najważniejsze Spotkanie – zapraszamy na kolejny dzień skupienia z cyklu, w którym towarzyszy nam św. Tereska od Dzieciątka Jezus, cierpliwie ucząc nas swojej „małej drogi”.

Będzie czas na Eucharystię, Adorację, modlitwę Liturgią Godzin, dwie konferencje (głosi: o. Stanisław Fudala OCD), wprowadzenia do modlitwy, osobistą modlitwę w ciszy, możliwość spowiedzi i rozmowy. Nie zabraknie także miejsca na spotkanie z Chrystusem w bracie – w czasie wspólnej agapy – zapewniamy strawę, nie tylko duchową, zapraszamy również na małe ciepłe „co nieco” w kawiarence.

Miejsce: Karmelitański Instytut Duchowości, ul. Rakowicka 18a, Kraków

Ofiara: od 20zł (wykorzystamy na organizację i posiłek – jeśli jest to problem to i tak zapraszamy!)

Program:
9.00 ̶ Rozpoczęcie
̶ Jutrznia
9.30 ̶ konferencja (1)
̶ wprowadzenie do modlitwy
̶ czas na osobistą modlitwę (30 min.)
10.30 – 10.55 ̶ przerwa
11.00 ̶ konferencja (2)
̶ wprowadzenie do modlitwy
̶ czas na osobistą modlitwę (30 min.)
12.15 ̶ Msza święta
̶ dziękczynienie
13.25 – 13.55 ̶ przerwa obiadowa
14.00 ̶ konferencja (3)
14.45 ̶ wystawienie Najświętszego Sakramentu
15.00 ̶ koronka do Bożego Miłosierdzia
̶ modlitwa w ciszy
15.40 ̶ zakończenie Adoracji
̶ Nieszpory

„Mała droga św. Teresy od Dzieciątka Jezus”

– to cykl ośmiu dni skupienia – etapów, które można potraktować autonomicznie lub połączyć w całość. Dni skupienia dają uczestnikom możliwość pogłębienia wybranych zagadnień będących tematem konferencji w atmosferze ciszy i modlitwy.

W programie zapewniamy: Eucharystię, dwie konferencje, Adorację, Wspólną Liturgię Godzin, czas na osobistą modlitwę, możliwość spowiedzi bądź rozmowy, a także posiłek i wspólną agapę.

zgłoszenia na dzień skupienia 18.11.2017
należy przesyłać mailem na adres: kidpoczta2013@gmail.com
prosimy podać:
imię i nazwisko; telefon; adres e-mail
oraz wskazać konkretną datę dnia skupienia, w którym Państwo chcą uczestniczyć.
Od ilości zgłoszeń zależy czy dany dzień skupienia się odbędzie.